بسته بندی وحیدیه
ستاره دهید

تلفن : ۰۲۱۸۸۸۷۴۳۰۱

 بسته بندی وحیدیه

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه ما با ارائه خدمات نوین بسته بندی منطقه وحیدیه به شما کمک می کنیم تا با استاندارد ترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم .

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب شرکت بسته بندی مطمئن مجوز دار بودن شرکت های بسته بندی است. این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده و جزء اولین شرک های بسته بندی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلترهای گوناگون استفاده می نماییم .

اگر به دنبال یک شرکت بسته بندی هستید که یک اسباب کشی خاطره انگیز را برای شما رقم بزند مطمئنا این نکته برای شما اهمیت خواهد داشت که وسایل تان در حین جا به جایی بیمه شده باشد تا با کوچکترین خسارت از این مزیت شگرف استفاده نمایید .

ما در بسته بندی تهران بار وحیدیه مجهز به جدید ترین دستگاه های بسته بندی بوده و با توجه به نیاز شما و حجم وسایل تان بهترین بسته بندی را به شما ارائه می دهیم به این صورت مقرون به صرفه ترین راه را برای اسباب کشی در دسترس خواهید داشت .

جالب است بدانید که با معرفی بسته بندی تهران بار شعبه وحیدیه به همکاران دوستان و آشنایانتان در بسته بندی بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد .

تلفن : ۰۲۱۸۸۸۷۴۳۰۱