بسته بندی آپادانا
ستاره دهید

تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۹۷۰۹

 بسته بندی آپادانا

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه ما با ارائه خدمات نوین بسته بندی منطقه آپادانا به شما کمک می کنیم تا با استاندارد ترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم .

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب شرکت بسته بندی مطمئن مجوز دار بودن شرکت های بسته بندی است و همچنین کارگر اثاث کشی ماهر جزو اولویت ها می باشد. این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده و جزء اولین شرک های بسته بندی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلترهای گوناگون استفاده می نماییم .

اگر به دنبال یک شرکت بسته بندی بار هستید که یک اسباب کشی خاطره انگیز را برای شما رقم بزند مطمئنا این نکته برای شما اهمیت خواهد داشت که وسایل تان در حین جا به جایی بیمه شده باشد تا با کوچکترین خسارت از این مزیت شگرف استفاده نمایید .

ما در بسته بندی تهران بار آپادانا مجهز به جدید ترین دستگاه های بسته بندی بوده و با توجه به نیاز شما و حجم وسایل تان بهترین بسته بندی را به شما ارائه می دهیم به این صورت مقرون به صرفه ترین راه را برای اسباب کشی در دسترس خواهید داشت .

جالب است بدانید که با معرفی بسته بندی تهران بار شعبه آپادانا به همکاران دوستان و آشنایانتان در بسته بندی بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد .

تلفن : ۰۲۱۶۶۵۳۹۷۰۹